Розгляд справи про державну допомогу

 Розгляд справи про державну допомогу - це процедура, ініційована Антимонопольним комітетом України (АМКУ) у разі сумнівів у допустимості конкретного заходу згідно Закону про державну допомогу (ЗДД). Заходи, про які йде мова, можуть бути повідомленими заходами, або заходами, які підпадають під процедуру, пов’язану з незаконною (неправомірною) допомогою або неналежно використаною [YN1] державною допомогою,. Процедура розгляду справи також може бути розпочата, якщо АМКУ стикається з труднощами в отриманні необхідної інформації з даної справи.

Процедура розгляду справи розпочинається рішенням, прийнятим АМКУ про початок розгляду справи. Це рішення узагальнює факти та правову основу, що мають значення для розгляду справи, включно з попередньою оцінкою АМКУ та окреслює сумніви щодо допустимості згідно правил державної допомоги.

Рішення про початок розгляду справи надсилається відповідному надавачеві допомоги, а також опубліковується на офіційному веб-сайті АМКУ.

Наступна схема пояснює основні кроки та можливі результати розгляду справи.<= Контроль державної допомоги <= Процедурні правила